PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: About
ne: बारेमा
