PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Scope
nl: Bereik

en: Black
nl: Zwart

en: About
nl: Over

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: Meta tag
nl: Metatag

en: Theme color
nl: Themakleur

en: auto
nl: automatisch

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's
