PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Categories
sl: Kategorije

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu
