PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Black
te: నలుపు

en: About
te: గురించి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
