PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།
