PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Scope
fi: Kohde

en: Black
fi: Musta

en: About
fi: Tietoja

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
