PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Background color
he: צבע רקע

en: Black
he: שחור

en: About
he: אודות

en: Display type
he: סוג תצוגה
