PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Categories
is: Flokkar

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Black
is: Svartur

en: About
is: Um

en: Display type
is: Birta tegund
