PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Categories
kk: Категория

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Black
kk: Қара
