PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Black
lv: Melns

en: About
lv: Par

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Reload page
lv: Pārstartēt lapu
