PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: About
ps: په اړه
