PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Categories
ro: Categorii

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Black
ro: Negru

en: About
ro: Despre

en: Display type
ro: Tipul de afișare
