PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Black
sk: Čierna

en: About
sk: Informácie o

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
