PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Categories
sr: Категорије

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона
