PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Black
th: สีดำ

en: About
th: เกี่ยวกับ
