PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Black
hr: Crna

en: About
hr: Opis
