PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Categories
jv: Kategori

en: Category
jv: Kategori

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Background color
jv: Warna Background

en: About
jv: Ngenani
