PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ
