PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Categories
sv: Kategorier

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Orientation
sv: Orientering

en: Scope
sv: Omfattning

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Meta Tags
sv: Metataggar

en: Black
sv: Svart

en: About
sv: Om

en: Button text
sv: Knapptext

en: Display type
sv: Typ av visning
