PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Display type
ta: காட்சி வகை
