Progressive Web App (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Image
be: Малюнак

en: Background color
be: Колер фона

en: Display type
be: Тып паказу
