Progressive Web App (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Display type
lt: Rodymo tipas
