Progressive Web App (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Image
lv: Attēls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
