Progressive Web App (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট
