Progressive Web App (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Background color
ka: ფონის ფერი
