Progressive Web App (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard
