Progressive Web App (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto
