PWA - Progressive Web App (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ
