Progressive Web App (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Background color
ast: Color de fondu
