Progressive Web App (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Meta Tags
it: Meta tag

en: Black
it: Nero

en: Display type
it: Tipo di display
