Progressive Web App (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Black
ku: ڕەش
