Progressive Web App (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
