Progressive Web App (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Display type
fa: نوع نمایش
