Progressive Web App (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Short name
pt: Nome curto

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Black
pt: Preto

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Theme color
pt: Cores do tema
