Progressive Web App (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Background color
ca: Color de fons

en: Black
ca: Negre

en: About
ca: Detalls

en: Button text
ca: Text del botó

en: Display type
ca: Tipus de visualització
