Progressive Web App (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Display type
cs: Typ zobrazení
