Progressive Web App (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Black
eu: Beltza

en: About
eu: (r)i buruz

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Display type
eu: Bistaratu mota
