Progressive Web App (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Background color
mn: Суурь өнгө
