Progressive Web App (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Black
nl: Zwart

en: About
nl: Over

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Meta tag
nl: Metatag

en: Theme color
nl: Themakleur
