Progressive Web App (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background color
et: Taustavärv

en: Scope
et: Ulatus

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Black
et: Must

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Display type
et: Kuva tüüp
