Progressive Web App (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Short name
fr: Nom court

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Scope
fr: Étendue

en: Image path
fr: Chemin de l'image

en: Offline
fr: Hors ligne

en: Black
fr: Noir

en: About
fr: À propos

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Meta tag
fr: Balise META

en: Theme color
fr: Couleur du thème

en: Manifest
fr: Manifeste

en: Touch Icons
fr: Icônes Touch
