Progressive Web App (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: About
my: အကြောင်း
