Progressive Web App (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Scope
pl: Zasięg

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Black
pl: Czarny

en: About
pl: O stronie

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Meta tag
pl: Meta znacznik
