Progressive Web App (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Image path
ro: Calea către imagine

en: Black
ro: Negru

en: About
ro: Despre

en: Display type
ro: Tipul de afișare
