Progressive Web App (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Scope
sv: Omfattning

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Meta Tags
sv: Metataggar

en: Black
sv: Svart

en: About
sv: Om

en: Button text
sv: Knapptext

en: Display type
sv: Typ av visning
