Progressive Web App (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Background color
uk: Колір тла

en: Scope
uk: Область

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: Offline
uk: Не в мережі

en: Meta Tags
uk: Мета-Теґи

en: Black
uk: Чорний

en: About
uk: Про модуль

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Meta tag
uk: Мета-теґ

en: Manifest
uk: Маніфест

en: Touch Icons
uk: Сенсорні іконки

en: Start URL
uk: Початковий URL
