Progressive Web App (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Black
af: Swart
