Progressive Web App (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Black
el: Μαύρο

en: About
el: Περί

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
