Progressive Web App (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
