Progressive Web App (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧
